Добова оренда квартир в Трускавець

23 пропозицій

Трускавець, Стебницька 26

3-кімнат. дім

Трускавець, Стебницька 26

330 Ірина
Трускавець, Данилишиних 7

2 комн. квартира

Трускавець, Данилишиних 7

230 Тарас Шафран
Трускавець, Стебницька 66

1 комн. квартира

Трускавець, Стебницька 66

200 Тарас Шафран
Трускавець, Роксоланы 28

дом

Трускавець, Роксоланы 28

150 Александр
Трускавець, Стебницька 64

1 комн. квартира

Трускавець, Стебницька 64

250 Олеся Крамар
Трускавець, Данилишиних 23

4-кімнат. дім

Трускавець, Данилишиних 23

196 Олеся Крамар
Трускавець, Шашкевича 16

4 комн. квартира

Трускавець, Шашкевича 16

330 Юрій Лопушанський
Трускавець, Бориславская 36

2 комн. квартира

Трускавець, Бориславская 36

150 Татьяна Димко
Трускавець, вишенського 10

дом

Трускавець, вишенського 10

250 Petro КИЛИН

Трускавець

У Прикарпатті , на сто кілометрів на південь від міста Львова знаходитьсявсесвітньо відомий бальнеологічний курорт Трускавець. Місто знамените на всюЄвропу своїми цілющими водами та унікальними оздоровницями . На allflat.com.uaви зможете зняти квартиру подобово з різним рівнем комфортабельності вТрускавці. У нас є пропозиції від економ до еліт - квартири-студії , мансарди ,а також елітні апартаменти і пентхауси .

Наскільки популярний Трускавець стає зрозуміло , дізнавшись інформацію про те ,що регулярних жителів тут менш , ніж тридцять тисяч чоловік , а приїжджає наоздоровлення щомісяця ще як мінімум двадцять тисяч. Тобто , майже половиналюдей - відпочивальники і оздоровляючі .

Наплив гостей в Трускавці практично цілорічний. Туристи їдуть не тільки заоздоровленням , а й за яскравими враженнями і приємним відпочинком. Населенийпункт не дуже великий , і всі об\'єкти знаходяться зовсім недалеко один відодного. Не дивно , що найпопулярніший транспорт всередині міста це піші прогулянкив неспішному темпі. Тим більше , що повітря тут дійсно дуже чистий і приємнийдля дихання. Трускавець знаходиться майже на п\'ятсот метрів вище рівня моря.Немає принципової різниці , в якій частині міста зняти квартиру подобово. Довсіх основних об\'єктів рукою подати. Більшість туристів прибувають маршруткоюабо електричкою зі Львова. І автовокзал , і залізничний вокзал знаходяться всамому центрі. Дістатися куди-небудь не займе більше десяти - п\'ятнадцятихвилин.

Проте , вирушаючи в подорож , краще бути впевненим , що після прибуття маршрутвизначений і подобова квартира на час вашої відпустки або тільки лише уїк- ендубуде чекати вас теплою постіллю і пінної ванною. На allflat.com.ua ви можетевибрати квартиру подобово в Трускавці на вигідні для вас умовах. Новобудови зпанорамними вікнами або невеликі історичні будівлі пропонують квартири подобовов Трускавці на різний гаманець.

Трускавець оточений з усіх боків віковими деревами . Навіть якщо ви вирішитезняти квартиру недорого в Трускавці , вид з вікна буде на мільйон! Світ флоридосить різноманітний : ялина , дуб , бук , смерека , прикарпатські травистворюють неймовірний кристально чистий аромат природи. Столітні дерева роблятьповітря в місті абсолютно чистим. Але ще більш знаменитий Трускавець своїмицілющими і воістину чудодійними водами.

Тут знаходиться найстаріший в східній Європі бювет , який був побудований щеімператором Австро -Угорщини. Сталося це в 1827 році. Це був головнийбальнеологічний курорт великої імперії. Зараз це головний курорт мінеральнихвод незалежної України .

У Трускавці та околицях безліч джерел мінеральної води. Основні з них : солено-гіркий джерело Марія , гідрокарбонатно- сульфатний кальцієво -магнієвийНафтуся , хлоридно- сульфатний Софія , джерела сульфідних вод  Еммануїл і Анна.

На курорті лікуються багато хвороб внутрішніх органів : печінки , жовчногоміхура , шлунка і серця. Сюди приїжджають на лікування та відпочинок люди збільш, ніж п\'ятдесяти країн світу. Шикарні спа -процедури та оздоровчі сеансиможна отримати, не заселяючись в готель чи санаторій. Набагато зручніше знятиквартиру подобово і скласти програму відпочинку по своєму смаку .

Розваг у місті достатньо. Можна поїхати на екскурсію чи прогулянку. Наприклад ,багато хто їздить в Карпати на день або декілька. Так само популярні екскурсіїв Дрогобич чи Львів . У Трускавці так само є клуби , кінотеатри , боулінг.

Дуже часто приїжджають зірки шоу -бізнесу. Особливо багато заходів в традиційнедля подібних курортів час : в новорічні канікули , в травні і другу половинуліта. Досить у місті кафе і ресторанів. Кухня в основному українська ієвропейська. Так само користується популярністю у туристів і страви на мангалі.
Скориставшись нашим сайтом , ви зможете зняти подобово квартиру в Трускавці інасолодитися прекрасним відпочинком в компанії близьких і друзів.